Perde İzmir, Perde Modelleri, Perde Modelleri 2010
Hizmetlerimiz

Siz, evinize estetik ve güzellik katmak için karar verdiğinizde yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Özlem Tuğrul Perde ve Mekan Tasarımı'nın profesyonel hizmet anlayışı satış ile son bulmaz. Gerek satış öncesi gerekse satış sonrası müşterilerimizin istek ve gereksinimleri firmamız için hayati önem taşır. Perdeleriniz model ve diğer değişkenler doğrultusunda size belirtilen süre içinde teslim edilir.

Danışmanlık: Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da fikir alışverişi yapmak için uzman ekibimizle iletişim kurabilirsiniz. Siparişleriniz sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda şekillendirilecektir.

Ölçü: Siparişlerinizi kendi belirlediğiniz ölçülerle verebileceğiniz gibi ölçü alma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Ekibimiz mekanda keşif yaparak size uygun tavsiyelerde bulunacak ve örnekler sunacaktır. Karşılıklı tavsiyeler sonucu kararlaştırılan model doğrultusunda ölçüler belirlenir. Ölçü alma hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Dikim: Dikiş pek çok üründe olduğu gibi perdede de kaliteyi belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Bu doğrultuda atölyemizde perdeleriniz kaliteden ödün verilmeksizin son teknolojiden yararlanılarak dikilir. Gerek dikim sırasında gerekse sonrasında kalite kotrolü yapılır.

Montaj: Perdelerinizin montajı ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilirken siparişiniz size eksiksiz olarak teslim edilir. Modern dizayn ve aksesuarların montajı uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Kullanım sırasında dikkat edilecek hususlarda ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Döşemelik: Eski tasarımlarınıza yep yeni yüzler kazandırmak için, oturma guruplarınızı baştan giydiriyoruz.

Ürün Bakım Temizliği: Uzman personelimiz eşliğinde evinizden perdelerinizi sökerek ve tekrar yerine montajını yaparak garantili bir şekilde perdelerinizi teslim eder.

Profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda hizmetlerimiz satış sonrasında da sizinle olacaktır.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Özlem Tuğrul ilk günkü dostluğuyla yanınızda olacaktır. Ürünlerimiz iki yıl süre ile firmamızın garantisi altındadır.
perde izmir

tğl perde modelleri

yatak odası perdeleri
Oturma Odası   Perdeleri

Oturma odası bir evin en önemli bölümlerindendir. Oturma odası perde modellerinde uyumu yakalamak için dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Odanın konumu, güneş alma oranı, içerinin dışarıdan ne kadar göründüğü gibi...Odanıza perde modeli seçerken halılarınıza ve koltuklarınıza uyumu da oldukça önemlidir. Oturma odası perdeleri seçim

Oturma Odası Perdeleri >>
Salon   Perde Modelleri

Bir ev için salon perdesi seçimi çok önemlidir. Çünkü salon perdeleri evlerimizin en göz önünde olan, misafirlerimizi ağırladığımız bölümün bir parçasıdır. Bu nedenledir ki salon perde modellerinde çeşit çok fazladır. Her evin özellikleri kendine hastır. Odaların konumu, güneş alma oranı, dışarıdan içerinin ne kadar göründüğü perde seçimi

Salon Perde Modelleri >>
Yatak Odası   Perdeleri

Yatak odası bir evin en özel bölümüdür. Yatak odası perdelerini seçerken daha özenli olmak gerekir. En başta, seçtiğiniz yatak odası perde modelinin ışık sızdırmayacak tarzda ve tamamen kapanabilme özelliğine sahip olması iyi bir uyku ve dinlenme açısından yararlıdır. Bunu sağlamak için alt bölüme kalın bir perde ve üstüne romantizmi

Yatak Odası Perdeleri >>