Perde İzmir, Perde Modelleri, Perde Modelleri 2010
Tül Perde Modelleri

Tül perdeler evlerin şıklığını tamamlayan niteliktedir. Tül perdeler; organze, tergal, polyester, keten,ipek tül perdeler gibi ince dokulu kumaşların kullanılmasıyla tasarlanan perdelerdir. Modern ve klasik tarzda tek olarak kullanılabilen tül perdeler, farklı kumaş perdeler ile birlikte de kullanılabilmektedirler. Günümüzde en çok tercih edilenler arasında keten tül perde modelleri, ipek tül perde modelleri ve organze tül perde modelleri yerini alır. Bunlar arasında organze tül perde modelleri çeşitli renk seçenekleri, kolay yıkanabilirliği ile ön plana çıkmaktadır. Tül perde modelleri seçiminde doğru karar evinizi daha farklı ve ferah hale dönüştürür. Tül perdelerinizde değişiklik yapmanızın zamanı geldiyse bu konuda daha doğru karar verebilmek için perde dekoratörümüzden yardım almanızı tavsiye ederiz. Perde dekoratörümüzle görüşebilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tül Perde Modelleri, Tül Perde Tül Perde Modelleri, Tül Perde Tül Perde Modelleri, Tül Perde Tül Perde Modelleri, Tül Perde Tül Perde Modelleri, Tül Perde
Tül Perde Modelleri, Tül Perde        
         
       
Perde Nasıl Seçilir ?

Evlerimizin tamamlayıcı ve en önemli detaylarından biri de perde ve tüllerdir. Dantel perde modellerinden, keten perde modellerine kadar birçok alternatife sahip olan sektörümüz, evlerinizi süslemekte size yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

İyi döşenmiş bir ev, evde vakit geçirme isteğini ve kişinin mutluluğunu artırır. Seçeceğiniz perde ve tül perde modelleri mekanın diğer mobilya ve aksesuarları ile doğru orantılı olmalıdır. Şayet böyle olmazsa eşyalar ne kadar kaliteli olursa olsun, ortam görüntüsü karışık ve rahatsız edici olur. Klasik döşenmiş bir mekana perde modeli seçerken spor kesimli perde modellerinden kaçınılmalıdır.

Perde Seçimi >>
Hizmetlerimiz

Evinize estetik ve güzellik katmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Özlem Tuğrul Perde'nin profesyonel hizmet anlayışı satış ile son bulmaz. Satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin istek ve gereksinimleri firmamız için hayati önem taşır. Perdeleriniz model ve diğer değişkenler doğrultusunda size belirtilen süre içinde teslim edilir. Danışmanlık, Ölçü, Dikim, Montaj, Döşemelik, Ürün Bakım Temizliği Profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda hizmetlerimiz satış sonrasında da sizinle olacaktır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Özlem Tuğrul Perde ilk günkü dostluğuyla yanınızda olacaktır. Ürünlerimiz 2 yıl süre ile

Salon Perde Modelleri >>
Perde Modelleri

Oturma Odası Perdeleri:
Oturma odası bir evin en önemli bölümlerindendir. Oturma odası perde modellerinde uyumu yakalamak için ....>>

Yatak Odası Perdeleri:
Yatak odası bir evin en özel bölümüdür. Yatak odası perdelerini seçerken daha özenli olmak gerekir.... >>

Stor Perde Modelleri:
Stor perde modelleri; pratik kullanımları, zevke ve ihtiyaca yönelik alternatif seçenekleri ile en çok tercih... >>

Tül Perde Modelleri:
Tül perdeler evlerin şıklığını tamamlayan niteliktedir. Tül perdeler; organze, tergal, polyester, keten, ipek tül...>>